Top-Team TT

Java Developer​

#Kariera

Aktualne oferty pracy:

Zgłoszenia o pracę wraz z CV prosimy przesyłać na adres:

firma@top-team.pl

Do zgłoszenia prosimy dołączyć klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TOP-TEAM TT  dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia czynności związanych z rekrutacją na stanowisko, na które aplikuję, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Po zakończeniu rekrutacji moje dane zostaną usunięte”

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez TOP-TEAM TT.”

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwijanie systemów dziedzinowych i programów informatycznych TOP-TEAM TT Sp. z o.o.

Zakres obowiązków

  • Implementacja rozwiązań biznesowych w oparciu o dostarczoną dokumentację
  • Przygotowywanie testów jednostkowych oraz integracyjnych,
  • Dbanie o jakość i zgodność kodu z obowiązującymi w Top-Team TT standardami
  • Praca zgodna z metodyką Scrum
  • Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy

Poszukiwane kompetencje

  • Minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka Java i technologii webowych
  • Znajomość narzędzi Git oraz Maven
  • Znajomość języka angielskiego
  • Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy

  • Elastyczny czas pracy (godz. 9-16)
  • Udział w zróżnicowanych technologicznie projektach
  • Pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na życie tysięcy użytkowników
  • Mocny sprzęt i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Młody i otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji