Top-Team TT

Szkoleniowiec

#Kariera

Aktualne oferty pracy:

Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres firma@top-team.pl

Do zgłoszenia prosimy dołączyć klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TOP-TEAM TT  dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia czynności związanych z rekrutacją na stanowisko, na które aplikuję, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Po zakończeniu rekrutacji moje dane zostaną usunięte”

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez TOP-TEAM TT.”

ds. oprogramowania służącego do przyznawania świadczeń socjalnych

Poszukujemy doświadczonego szkoleniowca, który będzie odpowiedzialny za organizowanie szkoleń z zakresu korzystania z oprogramowania służącego do przyznawania świadczeń socjalnych dla pracowników ośrodków pomocy społecznej w Polsce.

Szkoleniowiec będzie odpowiedzialny za przygotowanie materiałów szkoleniowych, przeprowadzenie szkoleń oraz ocenę ich skuteczności.

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych z zakresu korzystania z oprogramowania służącego do przyznawania świadczeń socjalnych,
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników ośrodków pomocy społecznej w Polsce,
  • monitorowanie i ocena skuteczności szkoleń,
  • współpraca z zespołem firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości szkoleń,
  • dbanie o pozytywną relację z Klientami.

Poszukiwane kompetencje

  • Minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu szkoleń z zakresu korzystania z oprogramowania
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z przyznawaniem świadczeń socjalnych w Polsce, znajomość ustawy o pomocy społecznej
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania służącego do przyznawania świadczeń socjalnych
  • Umiejętność przekazywania wiedzy w sposób zrozumiały i przystępny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole profesjonalistów