Top-Team TT

IT Buisness
Analyst

#Kariera

Oferty pracy:

Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres firma@top-team.pl

Szkoleniowiec

ds. oprogramowania służącego do przyznawania świadczeń socjalnych

Poszukujemy doświadczonego szkoleniowca, który będzie odpowiedzialny za organizowanie szkoleń z zakresu korzystania z oprogramowania służącego do przyznawania świadczeń socjalnych dla pracowników ośrodków pomocy społecznej w Polsce.

Szkoleniowiec będzie odpowiedzialny za przygotowanie materiałów szkoleniowych, przeprowadzenie szkoleń oraz ocenę ich skuteczności.

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych z zakresu korzystania z oprogramowania służącego do przyznawania świadczeń socjalnych,
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników ośrodków pomocy społecznej w Polsce,
  • Monitorowanie i ocena skuteczności szkoleń,
  • Współpraca z zespołem firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości szkoleń,
  • Dbanie o pozytywną relację z Klientami.

Poszukiwane kompetencje

  • Minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu szkoleń z zakresu korzystania z oprogramowania,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z przyznawaniem świadczeń socjalnych w Polsce, znajomość ustawy o pomocy społecznej,
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania służącego do przyznawania świadczeń socjalnych,
  • Umiejętność przekazywania wiedzy w sposób zrozumiały i przystępny,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie,

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole profesjonalistów